TJ SOKOL MALEČ - Fotbalový klub

Šachťar od Železných hor

Články

PRO ZMĚNU ZNOVU PLICHTA

čekání na výhru pokračuje
SOKOL MALEČ - VES. ŽĎÁR B  2:2 (0:2)

branky: 58., 65. Hanousek oba z pen.

sestava: Veselý - Šemík, Šimon Z., Šimon V., Aubus - Kníže (60.Bárta), Hromádka, Marek, Baumgartner - Turek, Hanousek

Maleč nastoupila v značně pozměněné setavě. Z různých důvodů chybělo hned několik hráčů (Čáp, Ronovský, Hajšman, Hájek, Gajdorus a další) a také z důvodu nemoci trenér P.Marek.

Domácím opět utekl začátek utkání a hned inkasovali. V první půlce se hra soustředila především ve středu hřiště a především domácí byli uplně neškodní. Do poločasu se podařilo hostům zvýšit náskok na 2:0 a vypadalo to na jasný zápas. Do druhé půlky vstoupila Maleč se snahou vyrovnat, ale i přes částečnou územní převahu si nikdo nebyl schopný vytvořit gólovou šanci. Po čtvrt hodině přišla jasná ruha hostí ve vápně a první penalta. Míč si postavil Jirka Hanousek a s přhledem proměnil. Domácí začali více útočit a odměnou byla další penalta, když hostující obránce zahrál opět rukou ve vápně. Duel s brankářem si zopakoval Jirka Hanousek, znovu nezaváhal a s jistotou vyrovnal. Ve zbytku utkání si ani jedno mužstvo nevytvořilo vážnější šanci, a tak se obě mužstva rozešli smírně.

známkování: Veselý 6, Šemík 3, Šimon Z. 5, Šimon V. 4, Aubus 5, Kníže 5, Bárta 5, Hromádka 7, Marek 8, Baumgartner 6, Turek 7, Hanousek 8

.

Poslední komentáře
08.09.2007 18:53:00: smiley${1}smiley${1}smiley${1}