v napínavém utkání se o bodu rozhodlo až v závěru
SOKOL MALEČ - HABRY B  2:2(1:2)

branky: 45. Hanousek, 93. Marek

sestava: Dušek - Aubus, Šimon V., Gajdorus, Hromádka - Bárta, Vítek, Ronovský (83. Hájek), Baumgartner (46. Kníže) - Hanousek, Marek

komentář: Zápas začal pro domácí opět hrozivě. Hned ve druhé minutě se trefil hráč Habrů z dálky přímo do šibenice a bylo to 0:1. Maleč se sice oklepala, ale její akce končili pouze u vápna hostí neboje zastavil pomezní (hráč Habrů), který měl praporek více nahoře než dole. Habry také zahrozili a dokonce vstřelili i gól, ale pro jasný ofsajd nebyl uznán. Na konci poločasu přišla druhá pohroma, když po špatně zahraném rohu utekl hostující útočník a zvýšil na 0:2. Již v nastaveném čase první půlky přišla krásná kombinace na jejímž konci přihrál do ulice Ronovský a Hanousek s přehledem zakončil. Po poločase začali být domácí aktivnější, ale stejně jako v minulém zápase marně útočili do plných. Habry bránili v deseti lidech v zadu a domácí se ne a ne prosadit. Když se Maleč dostala do slibné šance, tak opět zradila koncovka. Nejprve nedal Marek a poté dokázal nemožné Bárta, když hlavou přestřelil z malého vápna prázdnou bránu. V závěru již hráli domácí vabank a nakonec se to vyplatilo ve třetí minutě nastavení. Hromádka vysunul Hanouska, ten našel Aubuse, který nádherně vyslal mezi beky Marka který se nemýlil! Konečný stav byl 2:2.

ohlas trenéra: "Opět nám utekl začátek utkání, což nás nakonec znovu stálo důležité body. Na mužstvu je vidět nevyhranost a nezkušenost některých mladých kluků, kteří ale v závěru svojí bojovností dostanou soupeře pod tlak, bohužel bez gólového efektu! Znatelně nám chyběli stopeři Z.Šimon s Šemíkem, které ale zdatně zaskočil V.Šimon s Gajdorusem, a také útočník Turek. Naopak posilou byl P.Vítek, který ale opět odlítá do Anglie. Pozitivem je, že se konečně trefili oba útočníci a především Jirka Hanousek byl hodně vidět. Musíme se porvat o další body v neděli, snad již úspěšně."

hodnocení: Dušek 5, Aubus 6, Šimon V. 6, Gajdorus 7, Hromádka 7, Bárta 6, Vítek 8, Ronovský 6, Hájek 7, Baumgartner 5, Kníže 5, Hanousek 9, Marek 7