v neděli jsme podlehli ve Štokách místnímu béčku
Štoky B - Sokol Maleč   3:2 (3:1)

branky: 35. Hromádka z pen., 55. Ronovský

sestava: Veselý - Aubus, Šimon Z., Šemík, Hromádka - Baumgartner (46. Bárta), Marek T. (46. Ronovský), Šimon V., Hanousek - Kníže (46. Hajšman), Turek

komentář: Zápas začali hosté velice nezodpovědně a po několika hrubkách prohrávali ve 13té minutě již 3:0! V dalších minutách několikrát zachránil Maleč od další pohromy skvěle chytající Veselý. Po půl hodině se hosté začali také osmělovat a výsledkem byla penalta po faulu na pronikajícího Ondru Turka. Penaltu proměnil s přehledem kapitán Hromádka, a tak se do kabin šlo za stavu 3:1. O přestávce bylo v kabině Malče rušno a do druhého poločasu přišli hned 3 změny v sestavě. Druhá půla začala sice šancí domácích, ale to bylo z jějich strany vše. Otěže utkání převzala živou vodou politá Maleč a domácí nevěděli kde jim hlava stojí. Po deseti minutách se podařilo snížil Ronovskému a vypadalo to nadějně. V 75té minutě přišlo dokonce vyrovnání po vlastním gólu domácího obránce, ale hlavní sudí nepchopitelně branku neuznal pro údajný ofsajd. Další tlak Malče již bohužel branku nepřinesl, a tak utkání skončilo výhrou domácích 3:2.

reakce trenéra: Zápas jsme i prohráli vlastní nezodpovědností na začátku utkání. Hráči si neplnili své úkoly na hřišti a nedrželi své posty. Po poločase se hra změnila. Oživení přinesli především střídající hráči na kterých bylo znát, že mají chuť hrát. Hráči začali plnit co měli a bylo jen otázkou času kdy vyrovnáme. To se sice povedlo, ale rozhodčí byl jiného názoru. Za druhou půlku musím kluky pochválit. Pochvalu zaslouží především trojice Turek, Ronovský a golman Veselý.

známky za utkání: (stupnice 1až10, kdy 10je nejlepší, známky jsou dle hodnocení vždy více jak dvou učastníků utkání)

Veselý 9 - Aubus 6, Šimon Z. 6, Šemík 5, Hromádka 7, Baumgartner 4, Bárta 7, Marek T. 5, Ronovský 9, Šimon V. 5, Hanousek 6, Kníže 5, Hajšman 8, Turek 9