Brod byl nad naše síly
HAVL. BROD - SOKOL MALEČ  3:1 (1:0)

branka: 90. Bárta

sestava: Veselý - Šemík, Stehno, Hromádka, Turek (82. Dušek) - Baumgartner (46. Kníže), Marek, Šimon V., Čáp, Aubus ( 65. Bárta) - Hanousek

komentář: Domácí nastoupili do utkání aktivně, ale Maleč dokázala obranou hrou soupeři znepříjemnit útok a tak padl první gól "až" ve 25.minutě. Po závaru před brankou se po několika tečích trefil Zimprich. Do poločasu Brod zahrozil několika šancemi, ale bez efektu. Hosté se dostali k třem střelám z dálky a jedné šanci, ale to bylo vše. Do druhé půlky vstoupil opět lépe Brod, ale jeho šance zůstali nevyužity. Na druhé straně se osmělovali hosté, ale nejprve Tonyho Marka zastavil pomezní vymyšleným offsidem a chvíli na to byla Tonymu nepochopitelně písknuta ruka, při samostatném úniku, čemuž se divili všichni přítomní. Jak Maleč začala vystrkovat růžky, přišel druhý trest. Po prohraném souboji se domácí útočník prosadil střelou z vápna. Hosté zbraně nesložili a začali útočit. Odměnou jim mohla být penalta, kterou ale sudí pro změnu přehlédl. Na druhé straně tomu bylo opačně a rozhodčí moc dobře viděl faul Šemíka. V 90. minutě, tak domácí proměnili penaltu a bylo to 3:0. Nejhezčí akcí zakončila utkání dvojice Dušek - Bárta. Vyměnili si mezi sebou míč, Dušek vysunul mezi obránce Bártu a ten se nemýlil.

hodnocení trenéra: Byl vidět rozdíl individuálních dovedností, ale kluci svojí bojovností dokázali soupeře potrápit. Škoda dvou nesmyslných výroků sudího, určitě by se utkání zdramatizovalo, kdyby nás nezastavil v jasných šancích a nebo alespon odpískal tutovou penaltu. I tak se nemáme za co stydět, výkon byl až na pár maličkostí dobrý. Pokud zlepšíme nahrávku, přijde zlepšení i vysledkové, doufejme.

známkování: Veselý 7, Šemík 5, Stehno 8, Hromádka 6, Turek 7, Dušek 7, Baumgartner 4,  Kníže 5, Marek 7, Šimon V. 5, Čáp 7, Aubus 7, Bárta 7, Hanousek 6