z Lípy jsme si přivezl ostudnou prohru 6:0
LÍPA B - SOKOL MALEČ  6:0  (2:0)

ČK: 52. Šimoňák (2xŽK)

sestava: Veselý - Aubus, Hromádka, Šemík, Baumgartner - Bárta, Marek T., Hanousek - Marek P. (46. Fiedler) - Šimoňák, Kníže

komentář: Maleč přijela do Lípy pouze s torzem sestavy, a tak musel nastoupit i trenér Pavel Marek, Šimoňák nebo třeba několik let nehrající Fiedler. Začátek utkání byl relativně vyrovnaný. Domácí si nevytvořili žádné gólové šance a hosté zahrozili pouze jednou standartní situací. Poprvé udeřilo v 23.minutě, když po závaru u brány doskákala slabounká střela až za záda Veselého. Maleč se oklepala a vytvořila si dvě šance, ale bez gólového efektu. V 35.minutě se dostal do brejku P.Marek, ale sudí chybně odpískal offside. Další šance si Maleč nevytvořila a přišel trest, když dvě minuty před půlkou domácí po standartní situaci zvýšili na 2:0. Druhá půlka začala pro hosty smolně. Hned po pár vteřinách inkasovali po neštěstné teči vlastního obránce a záhy byl vyloučen po druhé žluté kartě Šimoňák. Domácí se proti deseti začali prosazovat a Maleč přehrávat, což se jim dařilo a po třech idividuálních chybách zakončili utkání s šesti zásahy v síti hostí.

hodnocení trenéra: Na zápas jsme odjeli bez několika hráčů základní sestavy a bylo to znát. Kluci sice bojovali, ale nedokázali se prosadit v soubojích jeden na jednoho. V závěru nám došly síly a domácí si s chutí zastříleli. V sestavě s jakou jsme odjeli na zápas se bohužel hrát nedát. Někteří hráči dávají přednost jiným aktivitám, jiní jsou zdravotně nebo pracovně mimo a těch co pravidělně chodí je pomálu, bohužel.

známkování:  Veselý 4, Aubus 4, Hromádka 6, Šemík 5, Baumgartner 6, Bárta 5, Marek T. 6, Hanousek 5, Marek P. 4, Fiedler 5, Šimoňák 4, Kníže 4