DRUHÁ LETOŠNÍ PROHRA

nestačili jsme na hráče Dobré
DOBRÁ - SOKOL MALEČ 4:0 (3:0)

sestava: Veselý - Aubus, Hromádka, Marek, Šemík - Kníže (46. Šimoňák), Čáp, Langr, Bárta - Turek, Hanousek

Komentář: Zápas jsme začali opět smolně a hned první útok v první minutě znamenal gól. Domácí hráli celý zápas na brejky a dařilo se jim to hlavně ze začátku utkání. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. V desáté minutě využil nepozornost brankáře domácí útočník a nenápadným lobem zvýšil. Třetí rána přišla ve dvacáté minutě, když po obrovské minele Šemíka domácí hráč nadvakrát překonal Veselého. Třetí gól Maleč probral a začala tlačit, ale bez efektu. Druhá půlka začala náporem hostí. Maleč nepůjčila domácím balón, ale šance neproměněvola a všech 10 střel na bránu bylo pouze z hranice vápna a bez gólového výsledku. Domácí si za poločas zmohli na 4 brejkové situace a narozdíl od hostí dokázali jednu proměnit. Když své šance nedali ani Hanousek s Čápem, skore se nezměnilo a Maleč odjela s debaklem 4:0!

Slovo trenéra: I přes snahu neinkasovat v úvodu hráči nedokázali  splnit taktické pokyny a inkasovali jsme branku v první minutě. Místo abychom začali hrát, nechali jsme si po chybách dát další dva góly. Jediné pozitivum zápasu byla snaha hrát fotbal a to, že kluci hráli do konce. Jak je vidět na výsledku, nestačí mít držení míče 70% za zápas ani 12střel na bránu, ale je třeba hrát jako tým, což se nám nedaří. Do dalšího utkání nastanou změny v obraně a zřejmě podstatné, protože toto utkání nám ukázalo hlavní naší slabinu!

Hodnocení: Veselý 5, Aubus 3, Hromádka 6, Marek 6, Šemík 2, Kníže 5, Šimoňák 5, Čáp 6, Langr 6, Bárta 6, Turek 7, Hanousek 7